Ogłoszenia duszpasterskie 5 Niedziela Wielkiego Postu – 29 marzec

1/ Za tydzień Niedziela Palmowa.

2/ Epidemia jest trudnym okresem, również i dla naszej wiary. Postarajmy się by w naszych domach nie brakło modlitwy. Uczestniczmy we Mszy transmitowanej przez media. Odprawiajmy w rodzinach Gorzkie Żale, Drogę Krzyżową. Można wysłuchać rekolekcji w internecie, np. kazań zmarłego niedawno Ks. Pawlukiewicza.

Niestety w kościele może być tylko 5 osób. Dajmy szansę ofiarodawcom intencji.

3/ Będę spowiadał w poniedziałek od 9.00 do 10.30 oraz od 14.30 do 18.00. Nie będzie innych księży do pomocy. Niech przyjdą te osoby, które naprawdę tej spowiedzi potrzebują. Przypominam o zachowaniu dopuszczalnej liczby osób w kościele. Bardzo o to proszę. Zróbmy zatem rachunek sumienia w domu, aby nie przebywać długo w kościele i dać szansę tym, którzy będą czekali na zewnątrz. Zachowajmy środki bezpieczeństwa i higieny osobistej. Osoby z ryzyka niechaj się wstrzymają i pozostaną w domu.

W tygodniu spowiedź „Na Dzwonek”. Przyjść i dzwonić do mnie na plebanię. Kościół pozostanie otwarty.

4/ W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu. Koordynuje ją p. Barbara Sikoń.

5/ W sobotę po Mszy Nabożeństwo Wynagradzające NMP. Będą jedynie przedstawiciele, ale duchowo łączmy się wszyscy.

6/ Za sprzątanie kościoła dziękujemy: Zofii Wyroba, Patrycji Zalińskiej, Annie Jarząbek.

Do sprzątania kościoła prosimy: Anna Rypel 102, Danuta Piszczur 106, Krystyna Jarosz 203.

7/ Na ten trudny i smutny czas wszystkim wam błogosławię. Niech umocni się w nas nadzieja chrześcijańska pokładana w Bogu.

 

Intencje mszalne: 30.03 – 5.04

 

Poniedz. 30 III

7.00

+ Jan Jarząbek w r.śm.

Wtorek 31 III

17.00

+Helena Zarycka

Środa 1 IV

17.00

+Andrzej i Katarzyna Urbaś

Czwartek 2 IV

17.00

+Jan Sikoń

Piątek 3 IV

17.00

+ Helena Urbaś

Sobota 4 IV

17.00

+ Bogusław Magdziak

Niedziela 5 IV

8.00

+Maria Jarosz 1 r.śm.

10.30

+Danuta Józef Skupień

16.00

Za Parafian